Hakkımızda

Hakkımızda

Sultanbeyli Go Kart olarak "Mevsim Şartlarından Etkilenmeden" son sürat Go Kart keyfini sizlere sunuyuruz. Alanında uzman personelimiz sayesinde Go Kart araçlarımızı güvenle sürün.
Kaliteli hizmet anlayışını İstanbul Sultanbeyli'de hız severlerle buluşturuyor. Kıyasıya karting deneyimi yaşamaya,elverişli dizayn edilmiş pistlerde, Rimo Evo6 araçları ile mükemmel bir yarış heyecanı sunan bu pistte; elleriniz direksiyonda, gözleriniz pistte ve motorun etkileyici sesi eşliğinde hız limitlerinizi aşacak, eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız. Hız tutkunuzu dindirmek, yolların tozunu atmak ve kıyasıya yarışmak için bundan daha iyi ve daha güvenlisi ne olabilir ki? Sultanbeyli Go Kart; şehrin yoğun ve kilitlenmiş trafiğine inat kesintisiz, eğlenceli, adrenalin dolu ve güvenli bir hız deneyimine sizleri de davet ediyor. Sizlerde eşsiz bir karting deneyimi yaşayabileceğiniz seçenekler arıyorsanız eğer, Sultanbeyli Go Kart'ı mutlaka seçenekleriniz arasına alın. Kendinizi Formula 1 yarışlarında gibi hissedeceğiniz bu pistte çok eğleneceksiniz. Hadi biran önce günlük hayatın rutinlerini geride bırakın ve Sultanbeyli Go Kart pistinin tozunu atmaya gelin
BİZİMLE GÜVENDESİNİZ
Rimo Evo5 Go Kart araçları dünyada tercih edilen bir marka olup, kaliteli ve güvenlidir. Pistimizde ki Go Kart araçlarımızın tamamın da katalizatörlü egzoz kullanmaktayız.
0 532 692 56 58

Please publish modules in offcanvas position.